Studio fotografii reklamowej – Mana Studio  studio fotografii reklamowej

 

Nasze studio fotografii reklamowej wyposażone jest w profesjonalny sprzęt studyjny i fotograficzny.

Pracujemy na sprzęcie fotograficznym marki Nikon. Posiadamy profesjonalne aparaty oraz obiektywy, aby jak najlepiej wydobyć szczegóły fotografowanych przedmiotów.

Posiadamy  studyjne lampy błyskowe, liczne dyfuzory – sotfboxy prostokątne i oktagonalne, z możliwym dołączeniem gridu plastra miodu, strumienice, wrota, czasze i inne akcesoria.

Zdjęcia produktowe – packshoty – wykonujemy precyzyjnie ustawiając oświetlenie, szparujemy z tła i retuszujemy na poziomie High-end.

Fotografie reklamowe aranżowane wykonujemy na indywidualnie przygotowanym planie zdjęciowym, np. deski, kamień, woda, kwiaty.

Animacje 360 stopni wykonujemy na platformie obrotowej, precyzyjnie ustawiając produkty i kąt obrotu. Obracany produkt jest dokładnie oświetlony i pozbawiony cienia.

Poznaj naszą OFERTĘ

studio fotografii reklamowej

studio fotografii reklamowejstudio fotografii reklamowejstudio fotografii reklamowej

 

 

W Mana Studio wykonujemy sesje reklamowe, produktowe oraz tworzymy zdjęcia 360 stopni. 

Zdjęcia 360 stopni, animacje poklatkowe, studio fotografii reklamowej

Fotografia 360 stopni opiera się na wykonaniu serii 72 zdjęć obracającego się produktu, w celu uzyskania klatek animacji do dalszego montażu. Łącząc na osi czasu wszystkich ujęć powstaje płynna animacja, pokazująca produkt z każdej strony. Taką formę fotografii używają przedsiębiorcy w sprzedaży internetowej. Marketingowy używają ich w działaniach marketingowych na social mediach, w celu lepszej promocji swoich produktów i usług.

Animacje poklatkowe produktów pokazują ruchomość przedmiotu. Ruch uzyskany przez wykonanie serii zdjęć pokazuje przeznaczenie i użyteczność danej rzeczy. Animacje tego typu wykorzystują przedsiębiorcy e-commerce, gdzie warto pokazać ruchomość produktów, w celu promocji.

Odwiedź nasz profil na  https://www.facebook.com/manastudio.lodz